KONTRA-TAKT powraca…

…tarnowska bitwa na takty po raz czwarty!

W piątek 4 marca w II Liceum Ogólnokształcącym odbyły się pierwsze warsztaty wokalne i integracyjne trzech zespołów biorących udział w czwartej edycji konkursu muzycznego KONTRA-TAKT. Członkowie zespołów zostali wybrani przez trenerów na otwartych przesłuchaniach, które odbyły się w Zespole Szkół Technicznych, Zespole Szkół Plastycznych oraz w II Liceum Ogólnokształcącym.

Przez pięć kolejnych tygodni młodzi utalentowani tarnowianie będą ćwiczyć swój warsztat wokalny w ośmioosobowych zespołach, aby ostatecznie zaprezentować dwa wybrane przez siebie utwory w koncercie finałowym, który odbędzie się w poniedziałek, 18 kwietnia o godzinie 14.00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. W drodze do sukcesu będą im towarzyszyli trenerzy, którymi w tej edycji będą Sławomir Ramian, Rafał Huszno oraz Grzegorz Gawlik.

Aranżacje i akompaniament do wszystkich wybranych utworów przygotuje Mariusz ?Mario? Dziekan, któremu na scenie będą towarzyszyli Bartek Rojek (perkusja), Damian Gwizd (gitara) oraz Paweł Mazur (bas). Występy zespołów oceni JURY koncertu w składzie Marcin Sobczyk (przewodniczący jury), Tomasz Kapturkiewicz, Magdalena Stelmach, Anna Podkościelna-Cyz oraz Marcin Walkowicz.

Specjalnym gościem czwartej edycji KONTRA-TAKT?u będzie laureatka pierwszej edycji konkursu – Agnieszka Kapustka, która kontynuuje przygodę z muzyką i estradą wspólnie z tarnowskim zespołem WASABI, odnosząc sukcesy m.in. w telewizyjnym konkursie „Must Be The Music”.

Już dzisiaj zapraszamy na koncert finałowy „KONTRA-TAKT 2016″! Wstęp wolny.

Pomysłodawcą i reżyserem projektu „KONTRA-TAKT” jest Stowarzyszenia KANON. Projekt realizowany jest w ramach szkolnej edycji projektu „Zakochani w Tarnowie”, której celem jest wzbogacenie oferty edukacyjnej i wychowawczej w tarnowskich szkołach oraz stworzenie warunków do odkrywania i rozwoju młodych talentów.

Projekt realizowany jest we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa a głównym sponsorem nagród i upominków jest Wydział Promocji Urzędu Miasta Tarnowa oraz Grupa Azoty S.A.

Patronat Medialny nad tym wydarzeniem objęły radio RDN Małopolska, telewizja IMAV, portal moscice.pl, tarnowskikurierkulturalny.pl, tarnowski tygodnik TEMI oraz Gazeta Krakowska.

Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa
Zakochani w Tarnowie
Stowarzyszenie KANON

ul. Zbylitowska 5,
33-101 Tarnów
Napisz do nas
kontakt@zakochaniwtarnowie.pl
biuroprasowe@zakochaniwtarnowie.pl