Strefa młodych


Jak wygląda Tarnów oczami młodego człowieka? Co myślą o Tarnowie uczniowie szkół tego miasta? Jaka przyszłość czeka młodych pozostających w Tarnowie? Dlaczego warto mieszkać w Tarnowie? Czy można rozwinąć swoje talenty, nie uciekając z Tarnowa?

„Strefa Młodych” to nie jest miejsce dla malkontentów, którzy negują wszystko „dla zasady”. To jest miejsce dla ludzi poszukujących i zadających pytania, otwartych na nowe doświadczenia i przygody. Ludzi, którzy gotowi są poświęcić swój czas i wysiłek dla odkrywania i rozwijania swoich uzdolnień.

Strefa Młodych” to strefa niebezpieczna! Tutaj będą powstawały genialne pomysły, odważne idee, inspirujące przedstawienia i wydarzenia, które ukażą niezwykłe oblicze tarnowskiej młodzieży. W tym miejscu Tarnów należy do młodych! Od Was samych zależy jak to miasto będzie wyglądało w przyszłości.

Zapraszamy Wszystkich odważnych do udziału w kwartalnych projektach pod tytułem „Zakochani w Tarnowie„, odkrywających tajemnice miasta Tarnowa i jego mieszkańców. Dzięki nim będziecie mogli lepiej poznać i rozwijać swoje talenty.

Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa
Zakochani w Tarnowie
Stowarzyszenie KANON

ul. Zbylitowska 5,
33-101 Tarnów
Napisz do nas
kontakt@zakochaniwtarnowie.pl
biuroprasowe@zakochaniwtarnowie.pl