Strefa Młodych / Wydarzenia


Walentynki w RDN

Dziesięć kolacji dla dziesięciu par – rusza walentynkowy konkurs radia RDN Małopolska i Stowarzyszenia Kanon. Przez pięć dni na antenie radia w porannym i w popołudniowym paśmie losować będziemy zaproszenia na romantyczne kolacje we dwoje w najbardziej znanych restauracjach w regionie.

Do udziału w zabawie zaprasza Dariusz Snopkowski, koordynator projektu stowarzyszenia Kanon. – To jest taka prowokacja,  żebyśmy odeszli od telewizorów, od tego, co na co dzień robimy, aby dla siebie znaleźć dwie godziny, spotkać się wspólnie przy dobrym jedzeniu,  porozmawiać ze sobą i miłość rozgrzać od nowa – mówi Snopkowski.

Żeby wziąć udział w zabawie od 2 lutego można wysyłać sms o treści rdn.kolacja. i wpisać trzy słowa opisujące swoją ukochaną osobę, pod numer 72 601.

Odbiór nagród w następną sobotę, 9 lutego, na Moście Zakochanych o godzinie 11.00.

Będą też upominki od Urzędu Miasta Tarnowa dla każdego, kto pojawi się w tym czasie przy ul. Przesmyk w Tarnowie.

Źródło: www.rdn.pl

VI Rocznica otwarcia Mostu ZwT!

Z okazji zbliżających się „Walentynek” zapraszamy wszystkich zakochanych i kochających na Most Zakochanych w Tarnowie.
W sobotę 9 lutego o godzinie 11.00 na Moście Zakochanych odbędzie się uroczyste wręczenie zaproszeń do najlepszych tarnowskich restauracji na Romantyczne Kolację We Dwoje.
Zaproszenia będzie można wygrać w konkursie radiowym zorganizowanym już po raz dwunasty przez radio RDN Małopolska i Stowarzyszenie KANON.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i czekamy na zakochanych w sobotę 9 lutego o 11.00 z dodatkowymi niespodziankami.

Most Zakochanych w Tarnowie znajduje się nad potokiem Wątok i łączy ulicę Szewską z ulicą Przesmyk…

11 edycja konkursu

Tradycyjnie na początku lutego Stowarzyszenie KANON zaprasza słuchaczy radia RDN Małopolska do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu radiowego pod hasłem „Romantyczne kolacje dla zakochanych w Tarnowie”.

Tegoroczna, jedenasta edycja konkursu odbędzie się na antenie radia RDN Małopolska od poniedziałku 5 lutego do piątku 9 lutego. Każdego dnia w trakcie audycji porannych i przedpołudniowych. Będzie można wygrać zaproszenie dla dwojga do najlepszych tarnowskich restauracji na „Romantyczną kolację dla Zakochanych w Tarnowie”.

Uroczyste wręczenie zaproszeń nastąpi w sobotę 10 lutego na Moście Zakochanych w Tarnowie o godzinie 11.00.

Serdecznie zapraszamy!

Prace konkursowe

Praca konkursowa ZST w Tarnowie

Praca konkursowa II LO w Tarnowie

Praca konkursowa XVI LO w Tarnowie

Praca konkursowa ZSP w Tarnowie

ZST triumfowało w grach miejskich

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych zwyciężyli w piątej edycji Gier Miejskich „Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie”. Drużyna w składzie: Monika Pawula, Adrian Michalski, Beata Michalik, Dominika Jajkowska i Hubert Zaucha w pokonanym polu zostawiła ekipy II LO, XVI LO oraz Zespołu Szkół Plastycznych.

- Uczniowie ZST biorą udział w projektach „Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie” od pierwszej edycji. To bardzo budujące, gdy przyszli technicy wykazują zainteresowanie i aktywność w działaniach związanych z kulturą, sztuką i rozwojem duchowym. Ale to właśnie cechuje naszych uczniów – podkreślił dyrektor ZST, Krzysztof Kołaciński.

Przez trzy tygodnie poprzedzające start w finale, wszystkie zespoły uczestniczyły w warsztatach z animacji kultury oraz w warsztatach i szkoleniach dziennikarskich, prowadzonych przez nauczyciela tarnowskiego V LO, Grzegorza Gawlika oraz wykładowcę form dziennikarskich Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i PWSZ w Tarnowie, Bernadettę Cich. Podczas tych zajęć uczestnicy zdobywali wiedzę na temat tworzenia mini formy filmowej, dotyczącej tarnowskich atrakcji na ścieżce zakochanych.

W finale młodzież odpowiadała na pytania, rozwiązywała zagadki oraz aranżowała z przechodniami scenki rodzajowe związane z miłosnymi historiami dotyczącymi Tarnowa. Wszystko to działo się w czterech miejscach na ścieżce zakochanych (Kładka Zakochanych nad Wątokiem, rynek, Tarnowskie Centrum Kultury oraz plac Sobieskiego i Cafe Tramwaj).

Ocenie jury poddane zostały również, wyreżyserowane, nakręcone i zmontowane przez uczestników, filmy promujące projekt „Zakochani w Tarnowie”. Głównym organizatorem i pomysłodawcą projektu było tarnowskie Stowarzyszenie „KANON”.

Źródło: Wydział Komunikacji Społecznej

Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa
Zakochani w Tarnowie
Stowarzyszenie KANON

ul. Zbylitowska 5,
33-101 Tarnów
Napisz do nas
kontakt@zakochaniwtarnowie.pl
biuroprasowe@zakochaniwtarnowie.pl