IV Edycji GIER MIEJSKICH „ŚCIEŻKAMI ZWT”

IV Edycji GIER MIEJSKICH „ŚCIEŻKAMI ZAKOCHANYCH W TARNOWIE”

Jeszcze raz podążymy „Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie”?

We czwartek 13 października reprezentanci czterech tarnowskich szkół wyruszą na ulice Tarnowa. Wezmą udział w Grze Miejskiej „Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie”. Gra Miejska rozpocznie się o godzinie 11.00 w piwnicy Tarnowskiego Centrum Kultury, które będzie tegorocznym gospodarzem zespołów, opiekunów i Jury Gier Miejskich.

Będzie to już czwarty finał projektu, a tym razem zmierzą się ze sobą uczniowie V LO, ZSME, ZSOiT oraz ZSB. Przygotowania do gry trwały kilka tygodni. Drużyny wzięły udział w cyklu warsztatów z zakresu kreatywności, dramy i animacji oraz fotografii. Poruszane podczas tych szkoleń zagadnienia będą wykorzystane przez uczestników do wykonania zadań i rozwiązania zagadek. Bazą tematyczną tegorocznej edycji są historie miłosne wypracowane w poprzednich latach oraz tarnowskie imprezy kulturalne. Wykonanie zadań i prace poszczególnych zespołów oceni Jury Gier Miejskich w skład którego wchodzą przedstawiciele tarnowskiego świata kultury, edukacji i tarnowskiego magistratu.

W ramach projektu zrealizowano również jednodniowe warsztaty dla opiekunów zespołów, pedagogów i nauczycieli pt. „Mindfullness – uważność dla nauczyciela, uważność dla ucznia”, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Pomysłodawcą gier miejskich „Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie” jest Stowarzyszenie KANON. Projekt zrealizowano we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa oraz z Tarnowskim Centrum Kultury.

Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa
Zakochani w Tarnowie
Stowarzyszenie KANON

ul. Zbylitowska 5,
33-101 Tarnów
Napisz do nas
kontakt@zakochaniwtarnowie.pl
biuroprasowe@zakochaniwtarnowie.pl