Klub Zakochanych / Wydarzenia


Zaproszenia rozdane

Zaproszenia na romantyczne kolacje trafiły do słuchaczy RDN

Radio RDN Małopolska rozdało dzisiaj zakochanym parom zaproszenia na walentynkowe kolacje do 10 najlepszych restauracji w regionie!

Szczęśliwcy, którzy wzięli udział w konkursie, osobiście odebrali wejściówki. Spotkanie odbyło się na moście zakochanych nad Wątokiem w Tarnowie.

– Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli pójść wspólnie na kolację, szczególnie teraz w tym zabieganym świecie, kiedy brakuje czasu dla siebie – mówią radiu RDN zwycięzcy konkursu. – Bardzo nam miło, że zdobyliśmy zaproszenie, bo nie mamy na ogół czasu dla siebie, a tak to będziemy mogli spędzić czas w romantycznej atmosferze. – Dostaliśmy zaproszenie do restauracji, mam nadzieję, że miło ten czas spędzimy we dwoje. Może jeszcze dodatkowe atrakcje przygotuję żonie, mam nadzieję, że będzie zadowolona – dodają.

Akcję zorganizowało radio RDN Małopolska wraz ze Stowarzyszeniem Kanon.

Źródło: www.rdn.pl

11 edycja konkursu

Tradycyjnie na początku lutego Stowarzyszenie KANON zaprasza słuchaczy radia RDN Małopolska do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu radiowego pod hasłem „Romantyczne kolacje dla zakochanych w Tarnowie”.

Tegoroczna, jedenasta edycja konkursu odbędzie się na antenie radia RDN Małopolska od poniedziałku 5 lutego do piątku 9 lutego. Każdego dnia w trakcie audycji porannych i przedpołudniowych. Będzie można wygrać zaproszenie dla dwojga do najlepszych tarnowskich restauracji na „Romantyczną kolację dla Zakochanych w Tarnowie”.

Uroczyste wręczenie zaproszeń nastąpi w sobotę 10 lutego na Moście Zakochanych w Tarnowie o godzinie 11.00.

Serdecznie zapraszamy!

Miłosne wyznania na Moście ZwT

Już po raz dziesiąty na Moście Zakochanych w Tarnowie spotkały się pary, które wzięły udział w walentynkowym konkursie radiowym „Romantyczne Kolacje dla Zakochanych” zorganizowanym przez Stowarzyszenie KANON oraz radio RDN Małopolska.

W sobotę, 11 lutego zwycięzcy konkursu odebrali zaproszenia do najlepszych tarnowskich restauracji na romantyczną kolację we dwoje.

? Bez miłości byłoby tak trudno czasem dać radę – dzielili się zakochani, z którymi spotkaliśmy się na Moście Zakochanych, by jeszcze raz wyznać sobie to najpiękniejsze i najdroższe uczucie.
? Kocham budzić się rano z myślą, że go zobaczę, to dla mnie najważniejsze – powiedziała nam zakochana od kilkudziesięciu lat w swoim mężu żona.

W tym roku na romantyczne kolacje we dwoje zaprosiły Tarnowian następujące restauracje: Restauracja Hotelu Willa Krzyska, Pałac Prezydencki Hotelu Cristal Park, Restauracja Tatrzańska, Restauracja Hotelu Kardamon, Restauracja Bombay Music oraz Restauracja Hotelu Tarnovia.

Pomysłodawcą „Mostu Zakochanych w Tarnowie” oraz „Romantycznych Kolacji dla Zakochanych” jest Stowarzyszenie KANON.

Dziewiąta edycja Romantycznej kolacji

img_8569 Po raz dziewiąty Stowarzyszenie KANON i radio RDN Małopolska zorganizowały konkurs pod hasłem „Romantyczne Kolacje dla Zakochanych w Tarnowie„. W przededniu św. Walentego, w samo południe na Moście Zakochanych nad Wątokiem pojawiło się 10 par, które w tym roku wygrały zaproszenia do najlepszych tarnowskich restauracji.

Tym razem do swoich restauracji zaprosiły zakochanych: reastauracja TATRZAŃSKA, BOMBAY MUSIC, KARDAMON, U WŁOCHA, WILLA KRZYSKA ORAZ HOTEL U JANA.

Dodatkową niespodzianką przygotowaną przez organizatorów były zaproszenia na romantyczne spotkanie w Cafe Tramwaj przekazane tym, którzy zdecydowali się spotkać na Moście Zakochanych w południe tego dnia.

Pomysłodawcą konkursu „Romantyczne Kolacje dla Zakochanych w Tarnowie” jest Stowarzyszenie KANON. Od pierwszego konkursu, który odbył się w 2012 roku zaproszenia na romantyczne kolacje w najlepszych tarnowskich restauracjach odebrało ponad 80 par. Konkurs realizowany jest od początku z radiem RDN Małopolska.

Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa
Zakochani w Tarnowie
Stowarzyszenie KANON

ul. Zbylitowska 5,
33-101 Tarnów
Napisz do nas
kontakt@zakochaniwtarnowie.pl
biuroprasowe@zakochaniwtarnowie.pl