Galeria


Romantyczne kolacje na

W sobotę 14 lutego na Mościce Zakochanych w Tarnowie świętowano finał radiowego konkursu, w których 10 par wygrało zaproszenia na ?Romantyczne Kolacje dla Zakochanych? w najlepszych tarnowskich restauracjach.

Zwycięzcy konkursu pojawili się na ?Mościce Zakochanych? punktualnie o godzinie 10.00 aby odebrać z rąk organizatorów zaproszenia, skosztować przygotowane na tę okazję smakołyki oraz uwiecznić ten szczególny dzień pamiątkowym zdjęciem...

17 Zdjęcia

Relacja z 7 spotkania ZWT

W niedzielę 8 lutego 2015 roku tarnowski teatr zgromadził sympatyków Emiliana Kamińskiego z warszawskiego teatru Kamienica, który wystąpił w monodramie pt. ?W obronie jaskiniowca?. Spektakl był głównym punktem siódmego spotkania ?Zakochanych w Tarnowie?, na który organizatorzy ? Stowarzyszenie KANON ? przygotowali wiele miłych niespodzianek.

W foyer tarnowskiego teatru można było posłuchać muzyki na żywo ? utwory z projektu ?John Mayer Acoustic Experience? zaprezentował Jan Gąsawski, absolwent tarnowskiej szkoły muzycznej a obecnie student Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie trąbki prof. Piotra Wojtasika...

9 Zdjęcia

Zakochani w Tarnowie wrócili na swój most!

W sobotę 8 lutego w samo południe na Moście Zakochanych spotkali się Tarnowianie, którzy w ubiegłym tygodniu wzięli udział w konkursach radiowych dla zakochanych par.

Już po raz szósty Stowarzyszenie KANON oraz radio RDN Małopolska promowało akcję ?Romantycznych Kolacji dla Zakochanych? w najlepszych tarnowskich restauracjach. Z okazji 20 rocznicy powstania RDN Małopolska, 20 słuchaczy radia wygrało 20 zaproszeń na kolacje we dwoje. Zaproszenia odebrali w sobotę na Moście Zakochanych, który jest jednym z miejsc leżących na tarnowskiej Ścieżce Zakochanych.

Zakochane pary oraz rodziny obecne na moście zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia a następnie wyruszyły na spacer Ścieżką Zakochanych w Tarnowie. Na zakończenie zakochani otrzymali upominki m.in. herbatę Tarninówkę, tarninowe korale oraz ?tarnowskie ciepełko?.

Wszystkim zakochanym organizatorzy życzą trwałości uczuć i wielu szczęśliwych chwil.

8 Zdjęcia

Spacer ścieżką zakochanych w Tarnowie - c.d.

Spacer ścieżką zakochanych w Tarnowie - c.d.

8 Zdjęcia

Spacerem po zakochanym Tarnowie!

We czwartek 26 września uczestnicy projektu "Gry Miejskie Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie" byli gośćmi Centrum Fotografii - Piotr Grzyb, gdzie wzięli udział w warsztatach z udziałem Arkadiusza Gola, absolwenta Instytutu Kreatywnej Fotografii Uniwersytetu Śląskiego w Opawie.

Część teoretyczną uzupełniła część praktyczna w postaci spaceru ścieżką zakochanych w Tarnowie w towarzystwie pana Pawła Rybaka z Tarnowskiego Centrum Informacji. W przerwie uczestnicy spotkali się w gościnnych progach restauracji U Włocha na ulicy Żydowskiej, przez którą wiedzie ścieżka zakochanych w Tarnowie.

Kolejne warsztaty dziennikarskie przygotowujące zespoły czterech szkół do finału zaplanowanego na poniedziałek 14 października odbędą się w przyszły czwartek 3 października.

Projekt realizowany jest we współpracy z Wydziałem Edukacji UMT, Pałacem Młodzieży w Tarnowie oraz firmy Centrum Fotografii - Piotr Grzyb.

12 Zdjęcia

Most zakochanych w obiektywie Centrum Fotografii - Piotr Grzyb

W sobotę 9 lutego RDN Małopolska oraz Stowarzyszenia KANON zaproponowały Tarnowianom nową atrakcję w postaci ?Mostu zakochanych?, którego otwarcie nastapiło o godzinie 10.00. ?Most zakochanych? położony jest nad potokiem Wątok i łączy ulicę Szewską oraz ulicę Przesmyk. Głównym punktem ceremonii otwarcia było zawieszenie na nim kłódek wygranych przez małżeństwa w konkursach w radiu RDN Małopolska. Swoją osobistą kłódkę z napisem ?Kocham Tarnów? zawiesił również pan Marcin Sobczyk ? Dyrektor Wydziału Kultury UMT.

foto: Centrum Fotografii - Piotr Grzyb

29 Zdjęcia

Kolacje dla zakochanych cd.

Cztery pary, laureaci konkursów prasowych i RDN Małopolska, gościło na kolacji dla zakochanych w najlepszych tarnowskich restauracjach - partnerach projektu "Zakochani w Tarnowie". Odbyły się one w ostatni weekend - 19 lutego.

foto. Paweł Stefański

6 Zdjęcia

Kolacje dla zakochanych

Osiemnaście par, laureatów konkursów prasowych i RDN Małopolska, gościło na kolacji dla zakochanych w najlepszych tarnowskich restauracjach - partnerach projektu "Zakochani w Tarnowie". Odbyły się one w ostatni weekend - 11 i 12 lutego.

foto. Paweł Stefański

14 Zdjęcia

Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa
Zakochani w Tarnowie
Stowarzyszenie KANON

ul. Zbylitowska 5,
33-101 Tarnów
Napisz do nas
kontakt@zakochaniwtarnowie.pl
biuroprasowe@zakochaniwtarnowie.pl